Pliva na 8. ZG21 proljetnom polumaratonu

U Nedjelju 26.03.2023. održan je 8. po redu ZAGREB 21 proljetni polumaraton na kojem je Pliva nastupila sa jednom trkačicom na 5 km, 2 polumaratonca i čak 4 štafete.

Dan prije u sklopu iste utrke otrčana je i utrka na 5 km u kojoj je naša Lana Pečnik osvojila 3. mjesto u svojoj kategoriji sa odličnim rezultatom 22:26.

Na nedjeljnoj polumaratonskoj stazi Franjo Jović je kao i obično briljirao i istrčao polumaraton za 1 sat i 37 minuta, kao i odlični Bruno Mijač koji je 21.068 m polumaratonsku dionicu istrčao za nešto više od dva sata (2:02:56).

Štafete su nam kao i svake godine osvjetlale obraz, pa smo i ove godine na pobjedničkom postolju imali čak dvije štafete:

PRT/ATSP girls and boy koja je uzela zlato, i Pliva Running Team – Kemija koja se okitila broncom.

Sjajne su bile i štafeta AZLT Pliva Running Team koja je osvojila 8. mjesto i Pliva Running Team – Sterila SM koja je zauzela 10 mjesto u svojoj konkurenciji.